Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
12 listopad 2018

Cono Sur na targach ENOEXPO® 2018 w Krakowie

Już po raz 16. przedstawiciele branży winiarskiej spotkali się w Krakowie na targach ENOEXPO® – największym branżowym evencie w naszej części Europy. W gronie ponad stu wystawców nie mogło zabraknąć też TiM S.A., polskiego dystrybutora Cono Sur.

Winiarski rynek w Polsce rozwija się prężnie. Świadczą o tym nie tylko rosnące słupki sprzedaży, ale i coraz więcej ciekawych targów, konferencji i innych wydarzeń z winem w roli głównej. Krakowskie targi ENOEXPO® goszczą w branżowym kalendarzu już od 16 lat. Impreza przyciąga wielu producentów, dystrybutorów i sprzedawców win, a także sommelierów i osób prywatnie zainteresowanych sztuką winiarską. Wydarzenie, organizowane równolegle z Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® , stwarza niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i pozyskania nowych klientów.

Tegoroczna edycja targów, zorganizowana w dniach 7-9 listopada pod hasłem „Take it Fizzy”, zebrała blisko 130 wystawców z Europy i Kaukazu, a wśród nich – TiM S. A. z prezentacją swojego szerokiego portfolio, w tym także bestsellerów i nowości Cono Sur.


Dziękujemy za spotkanie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych imprezach branżowych!

Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.