Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
07 styczeń 2019

Cono Sur oficjalnym winem Gali Mistrzów Sportu 2018

Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na sportowca roku 2018 rozstrzygnięty! Tegoroczne laury powędrowały w ręce Bartosza Kurka, aktualnego mistrza świata w siatkówce i MVP zeszłorocznego mundialu. Cono Sur było oficjalnym winem Gali Mistrzów Sportu, honorującej laureatów konkursu.

Cono Sur - wino dla aktywnych

Promocja aktywnego stylu życia i wsparcie działalności sportowej jest ważną częścią działalności społecznej Cono Sur. Marka partneruje zarówno oddolnym inicjatywom lokalnym, jak i wydarzeniom krajowej i międzynarodowej rangi. Charakterystyczne logo z rowerem towarzyszyło także gościom sobotniej Gali Mistrzów Sportu, połączonej z ogłoszeniem wyników tegorocznego plebiscytu.


Cono Sur na Gali Mistrzów Sportu


Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" dawniej i dziś

„Przegląd Sportowy” honoruje najlepszych sportowców mijającego roku już od lat 20. XX wieku. Konkurs cieszy się wielkim prestiżem, a w gronie laureatów znajdują się najwybitniejsi przedstawiciele polskiego sportu: od Stanisławy Walasiewiczówny, przez Irenę Szewińską, Władysława Kozakiewicza czy Lecha Piaseckiego – polskiego ambasadora Cono Sur. XXI wiek należał w dużej mierze do „królów nart”: Adama Małysza, Justyny Kowalczyk i Kamila Stocha.

Bartosz Kurek, czyli MVP Plebiscytu

Zeszłorocznym zwycięzcą plebiscytu był właśnie Stoch, który wygrał rzutem na taśmę, wyprzedzając Roberta Lewandowskiego pod koniec głosowania. W tym roku sytuacja powtórzyła się, również z wybitnym skoczkiem w roli głównej! Złoty medalista olimpiady w Pjongczangu do ostatniej chwili ścigał się z aktualnym mistrzem świata w siatkówce, Bartoszem Kurkiem.

Jeszcze na półtorej minuty przed zamknięciem głosowania Stoch miał minimalną przewagę, lecz w końcowych sekundach szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść Kurka. Podium laureatów uzupełnił kolejny członek „złotej” reprezentacji Polski w siatkówce, a dokładnie jej kapitan – Michał Kubiak.


Bartosz Kurek z narzeczoną na Gali Mistrzów Sportu


Gratulujemy wszystkim wyróżnionym w Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” i życzymy kolejnych sukcesów!

Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.