Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
16 marzec 2020

Matías Ríos w gronie Masters Winemakers 2020

Matías Ríos – dyrektor zespołu produkcji wina Cono Sur – został wyróżniony w prestiżowym rankingu „Master Winemaker 100 Issue” brytyjskiego magazynu The Drinks Business!

Lider Cono Sur w gronie mistrzów sztuki winiarskiej

Działalność magazynu The Drinks Business cieszy się wielką estymą w światowej branży winiarskiej, a obecność w rankingu „Master Winemaker 100 Issue 2020” świadczy o niekwestionowanej klasie i umiejętnościach laureatów. W gronie stu najbardziej utalentowanych winiarzy z całego świata znalazł się także Matías Ríos – chilijski dyrektor produkcji Cono Sur.
- Obecność w tak ekskluzywnym rankingu jest dla mnie wielkim zaszczytem. Ogromnie cieszę się z faktu, że dzięki swojej pasji zdołałem stworzyć wina doceniane przez wymagających członków zespołu Masters of Wine. Muszę jednak zaznaczyć, że nie osiągnąłem tego w pojedynkę – wino nie jest produktem indywidualnej pracy, lecz działalności całego zespołu, która zaczyna się podczas uprawy gron, a kończy po zakorkowaniu butelki. Dzielę ten sukces z plantatorami, technologami i wszystkimi ludźmi, z którymi mogłem współpracować przez wiele lat. Dziękuję! - skomentował swoje wyróżnienie Matías Ríos.

Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.