Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
11 styczeń 2019

Podsumowanie roku 2018

Rok 2018 za nami: przypomnijmy sobie najważniejsze działania na polskim rynku i sukcesy, jakie przypadły w udziale Cono Sur!

Cono Sur Ferment Show 2018


Wyróżnienia i nagrody dla Cono Sur

Koniec roku to czas podsumowań: w ostatnich dniach grudnia 2018 rozstrzygnięto najbardziej prestiżowy konkurs światowego rynku winiarskiego – IWSC (International Wine & Spirit Competition). Jury konkursu przyznało Cono Sur tytuł najlepszego chilijskiego producenta win minionych 12 miesięcy.

Cono Sur cieszy się coraz większym uznaniem także na krajowym rynku, zarówno wśród konsumentów, jak i branżowych specjalistów. Świadczy o tym m.in. wyróżnienie produktów chilijskiej marki przez zespół Winicjatywy, czołowego polskiego portalu winiarskiego. Rekomendację Winicjatywy uzyskały następujące wina:

  • 20 Barrels Cabernet Sauvignon Pirque Vieja 2015
  • Riesling Block No. 23 2017
  • Bicicleta Gewürztraminer 2017
  • Bicicleta Organic Cabernet Sauvignon Carmenere Syrah 2017Wokół filozofii marki

Promocja idei ochrony środowiska i życia w zgodzie z naturą stanowią ważną część działalności Cono Sur, w minionym roku realizowaną m.in. poprzez organizację warsztatów upcyclingowych. Do udziału zaprosiliśmy grupę blogerek, które kreatywnie wykorzystały na nowo butelki po winie Cono Sur, tworząc z nich designerskie lampki.

Rowerowe logo regularnie pojawia się również na imprezach sportowych i okołosportowych, w tym na najbardziej prestiżowych wydarzeniach w Polsce i na świecie. W 2018 Cono Sur było oficjalnym winem dorocznej Gali Mistrzów Sportu, honorującej laureatów plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na najpopularniejszego sportowca roku.


Cono Sur Single Vineyard


Spotkania i dialog ze społecznością winiarską

Cono Sur wychodzi ze swoją ofertą do jak najszerszego grona odbiorców, aktywnie uczestnicząc w targach i konferencjach branżowych. W 2018 marka wystawiała się na marcowych targach ProWein w Düsseldorfie, EnoExpo w Krakowie, Festiwalu Wina w Luboniu i warszawskim Salonie Win Ferment Show. Ostatnia z wymienionych imprez była także okazją do prezentacji nowych etykiet flagowych serii Cono Sur: Reserva Especial i Bicicleta.

Konkursy z nagrodami są nie tylko kolejną formą promocji marki, ale także podziękowaniem za dotychczasowe zaangażowanie konsumentów. W ubiegłym roku rozdaliśmy wiele atrakcyjnych upominków: walizki Puccini, rowery miejskie, zestawy win Cono Sur. Ogromnie cieszymy się z Waszego licznego udziału w konkursach i już teraz zapraszamy do udziału w następnych zabawach!


Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.