Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
25 sierpień 2021

Cono Sur i TiM partnerami akcji Rower Pomaga

Cono Sur i polski dystrybutor marki - spółka TiM - już po raz drugi biorą udział w charytatywnej akcji pomocy dzieciom Rower Pomaga!

Rower Pomaga - jeździmy dla dzieci z domów dziecka

Ekologia i troska o równowagę środowiska naturalnego jest filarem działalności Cono Sur, dlatego marka chętnie angażuje się w inicjatywy poświęcone właśnie tym ideom. Akcja Rower Pomaga, organizowana rokrocznie przez Fundację Ekologiczną ARKA z Bielska-Białej, jest jedną z nich: uczestnicy rejestrują kilometry pokonane na dwóch kółkach, a każdy kolejny milion na liczniku zamieniany jest na nowy rower dla potrzebującego dziecka z domu dziecka lub organizacji społecznej.Akcja Rower Pomaga wystartowała już po raz siódmy. W zeszłym roku do grona partnerów wydarzenia dołączyli także TiM i Cono Sur. Wydarzenie cieszy się wielkim zainteresowaniem: tylko w tym roku jej uczestnicy pokonali już blisko 1,09 miliona kilometrów, co przekłada się na ograniczenie emisji CO2 o prawie 272 tony. Do rąk nowych właścicieli powędrowało dzięki temu 29 rowerów.

Chcesz dołączyć do akcji Rower Pomaga?

Zarejestruj się na stronie Rower Pomaga lub w klubie Rower Pomaga w aplikacji STRAVA. Możesz wybrać także konkretny cel, na rzecz którego chcesz wykręcać kolejne kilometry: zapraszamy do wsparcia ekipy TiM i Cono Sur – wystarczy wybrać przy rejestracji cel „ Jeżdżę dla dzieci z TiM-em ”.

Jeździmy do 15 października!

Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.